Gratë në biznes

Këtë muaj do të fuqizojmë të gjitha gratë në biznes! Mos prit për të arritur ambiciet tua. Apliko tani dhe përfito të gjitha mundësitë që ti i meriton.

Më shumë

Na kontaktoni:

Qendra Kontaktuese

038 240 230 100

Na shkruani në email

qendrakontaktuese@nlb-kos.com

Zyra Qendrore

Rr. Ukshin Hoti nr. 124, Prishtinë

Njësitë e bankës dhe oraret

35 degë në tërë Kosovën

ATM

Lokacionet e Bankomatëve

Regjistrohu për lajme

Ju lutem shkruani emailin tuaj më poshtë për të pranuar lajmet dhe ofertat e fundit nga NLB Banka

x
This website is using cookies. More info. Accept
Keni nevojë për ndihmë? Bisedo me ne
×