Njoftim

30 November, -0001

Klientë të nderuar,

Ju njoftojmë se me rastin e Festës së Pashkëve Ortodokse, degët e Bankës nuk do të punojnë ditën e hënë, me datën 20 prill 2020.

Nga data 21 prill (e marte), degët e Bankës do të vazhdojnë të punojnë sipas orarit të punës:

E hënë – E premte

8:00 deri në 16:00

Ju lusim që degët e Bankës t’i vizitoni vetëm në rast se nuk keni zgjidhje tjetër. Evitoni përdorimin e parave të gatshme, paguani me kartela të NLB Bankës ose me NLB Pay dhe tërhiqni mjetet nga bankomatët e shpërndarë në të gjithë Kosovën. Përdorni shërbimet elektronike, e-banking dhe m-banking për kryerjen e transaksioneve bankare.

Të gjithë besimtarëve Ortodoks ju urojmë festën!

                                                                                        

                                        April 17, 2020                                    

Regjistrohu për lajme

Ju lutem shkruani emailin tuaj më poshtë për të pranuar lajmet dhe ofertat e fundit nga NLB Banka

x
This website is using cookies. More info. Accept
Keni nevojë për ndihmë? Bisedo me ne
×