Njoftim

06 July, 2020

Klientë të nderuar,

Ju njoftojmë se me datën 7 Korrik 2020, do të ketë ndërprerje të përkohshme të shërbimit elektronik e-klik me qëllim të përditësimeve në këtë shërbim.

Ju falënderojmë për mirëkuptimin tuaj.

 

NLB Banka

Regjistrohu për lajme

Ju lutem shkruani emailin tuaj më poshtë për të pranuar lajmet dhe ofertat e fundit nga NLB Banka

x
This website is using cookies. More info. Accept
Keni nevojë për ndihmë? Bisedo me ne
×