Njoftim.

30 November, -0001

Klientë të nderuar,

Ju njoftojmë se me rastin e Festës së Pashkëve, degët e Bankës nuk do të punojnë ditën e hënë, me datën 13 prill 2020.

Nga data 14 prill (e marte), degët e Bankës do të vazhdojnë të punojnë sipas orarit të punës:

E hënë – E premte

9:00 deri në 14:00

Ju lusim që degët e Bankës t’i vizitoni vetëm në rast se nuk keni zgjidhje tjetër. Reduktoni përdorimin e parave të gatshme, paguani me kartela të NLB Bankës ose me NLB Pay dhe tërhiqni mjetet nga bankomatët e shpërndarë në të gjithë Kosovën.

Përdorni shërbimet elektronike, e-banking dhe m-banking për kryerjen e transaksioneve bankare.

                                                                                        

April 8, 2020                                    

Regjistrohu për lajme

Ju lutem shkruani emailin tuaj më poshtë për të pranuar lajmet dhe ofertat e fundit nga NLB Banka

x
This website is using cookies. More info. Accept
Keni nevojë për ndihmë? Bisedo me ne
×