Njoftim

15 January, 2021

Klientë të nderuar,

Ju njoftojmë që ditën e shtune, me datë 16.01.2021 në intervalin kohor 21:00 - 24:00 do të bëhen përditësime në shërbimet e-banking dhe m-banking.

Gjatë këtij intervali kohor, do të ketë ndërprerje eventuale të këtyre shërbimeve.

Faleminderit në mirëkuptimin tuaj.


NLB Banka

Regjistrohu për lajme

Ju lutem shkruani emailin tuaj më poshtë për të pranuar lajmet dhe ofertat e fundit nga NLB Banka

x
This website is using cookies. More info. Accept
Keni nevojë për ndihmë? Bisedo me ne
×